В Україні з'явилася дивна тенденція: тепер деякі люди продають "обереги від ТЦК" – товари, які не пов'язані з територіальними центрами комплектації чи мобілізацією.

Насправді це просто трюки маркетологів, які намагаються використовувати актуальні події, щоб просувати свої товари.

Спілкування з ТЦК та поліцією, фото: Facebook
Спілкування з ТЦК та поліцією, фото: Facebook

Нещодавно на сайтах оголошень почали з'являтися обереги, які заявляють, що вони можуть захистити від ТЦК за ціну, гідну легендарним артефактам. Навіть продавці автомобілів та велосипедів приєдналися до цієї моди, стверджуючи, що їхній транспорт допоможе "втекти від працівників ТЦК" швидше, ніж будь-коли.

Але це не лише рекламний трюк. Деякі робітники, пропонуючи свої послуги, заявляють, що вони можуть приїхати та виконати ремонт, незважаючи на наявність працівників ТЦК на блокпостах.

Популярні новини зараз
Чужі борги можуть стати вашою проблемою: "Нафтогаз" дивує українців "сюрпризами" Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок Українцям виплатять по 10 800 гривень на особу: хто отримає нову допомогу Пенсія за інвалідністю: скільки в 2024 році отримуватимуть українці з 3 групою
Показати ще

Однак це викликало серйозне занепокоєння у військових колах. Колишній прес-секретар Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов зазначив, що такі історії, хоч і виглядають привабливо, насправді можуть бути небезпечними.

Він закликав до відповідального споживання інформації та попередив про можливі спроби шахрайства на цьому тлі:

"Шахраї та ділки цей тренд абсолютно чітко вловлюють і використовують, щоб привернути увагу потенційних покупців. Нічого дивного. Хтось віддає життя, захищаючи країну, а хтось намагається заробити грошима таким чином. Це наші реалії."

Нагадаємо, З тефанчук жорстко принизив бронювання за гроші: "Податок на боягузтво"

Раніше ми писали про посилення мобілізації: скільки чоловіків отримають повістки вже скоро

Крім того, Знай.ua повідомляв, що загальна мобілізація жінок: військова зробила жорстку заяву