Серед політиків, чиновників та громадськості тривають дискусії щодо "посилення мобілізації". Так, нещодавно в мережі з'явилася інформація, що в Україні планують у новому законі щодо мобілізації запровадити "броню" для чоловіків з високими доходами.

За словами речника українського парламенту Руслана Стефанчука, бронювання від мобілізації людей з високими доходами ніколи не працювало. Однак він не відкидає, що в Україні можуть запровадити його.

Про це Руслан Стефанчук заявив в інтерв'ю журналістам одного з українських телеканалів.

Руслан Стефанчук. Фото: Youtube
Руслан Стефанчук. Фото: Youtube

Бронювання на основі високих доходів він порівняв із чинним у Середньовіччі "податком на боягузтво".

Популярні новини зараз
Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство
Показати ще

"Якщо не помиляюся, у XII чи XIII столітті в Англії, існував такий "податок на боягузтво". Коли платили гроші для того, щоб не йти в лицарі. І цей податок потім існував у дуже багатьох країнах. Я історично не знаю країну, де це спрацювало", - сказав голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Водночас він визнав, що в Україні можуть змінити систему бронювання, яка б дала громадянам з високими доходами право не бути мобілізованими.

Робота ТЦК та СП, скріншот: Telegram
Робота ТЦК та СП, скріншот: Telegram

Руслан Стефанчук пояснив це тим, що "на одного воїна, який захищає Україну, має бути вісім осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна".

Нагадаємо, депутат розповів, що багато колег хочуть воювати, але не мають права.

Раніше повідомлялося, що українка записала 9 дітей на різних батьків, щоб їх не забрав ТЦК.

Також, доведеться йти до ТЦК: адвокат пояснив, чому немає іншого шляху.