Варто одразу нагадати нашим читачам, що в Україні продовжується дія воєнного стану, а також відбувається загальна мобілізація. Ні у мобілізації, ні у військовому стані з 24 лютого 2022 року "пауз" не було. Так, мешканка Волині за цей час встигла записати своїх 9 дітей на різних чоловіків.

Правоохоронці запідозрили, що жінка допомогла чоловікам "законно" виїхати з України. Вона стверджує, що всі дев'ятеро її дітей від різних чоловіків. Жінка не змогла поіменно згадати всіх батьків дітей.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу "Аверс", сюжет якого доступний для перегляду на YouTube.

Судове засідання, скріншот: YouTube
Судове засідання, скріншот: YouTube

У сюжеті йдеться, що жінка переконувала суд, що записати чоловіків офіційно до свідчень дітей - була її особиста ініціатива, бо "переживала, щоби не забрали їх на війну".

Популярні новини зараз
Готуйтесь до блокування рахунків: кого позбавляють зарплати та пенсій В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Батьки, які зараз на заробітках за кордоном, надсилають їй на дітей гроші. За її словами, жила з кожним із чоловіків так давно, що "вже й забула, як і кого звуть".

Про цю історію стало відомо зі справи, в якій Луцький суд судить чоловіка за те, що той "робив із охочих виїхати за кордон під час війни – багатодітними батьками".

Судове засідання, скріншот: YouTube
Судове засідання, скріншот: YouTube

За версією слідства, він разом із спільником за гроші підшукував багатодітних жінок, які погоджувалися вписати їх як офіційних батьків своїх дітей, йдеться у сюжеті.

Нагадаємо, "Шах і мат буде...": ТЦК придумали, як мобілізувати чоловіків із правом на відстрочку.

Раніше повідомлялося, що українець "намалював" майже всі хвороби своїй дитині: чи зміг перетнути кордон.

Також, "жерти не будете місяць, а батьків здам у ТЦК": у Чернівцях поліцейська знущалася з 10-річних школярів.