Багато чоловіків стикаються із нав'язливим примусом і навіть неправомірним насильством, коли їм намагаються вручити повістку ТЦК. Відповідно скарг на ці випадки надходить багато, і питаннями їх розгляду займаються спеціальні люди. Давайте дізнаємося, чи є сенс до них звертатись.

Офіс уповноваженого з прав людини – місце, куди можна повідомити про перевищення посадових повноважень ТЦК.

Підпис документів / фото: Freepik
Підпис документів / фото: Freepik

Його представник Олександр Кононенко розповів, як вони розглядають ці листи і чи багато вдається зреагувати.

"Можна сказати, 50 на 50. Різні ситуації, і реакція стосується різних випадків. Люди дізнаються про це зрештою", – сказав Олександр.

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Вручення повістки, скріншот із відео
Вручення повістки, скріншот із відео

Він визнає, що в цьому складному середовищі деякі відео, розміщені в мережі, можуть бути просто провокаційними та не завжди відображати реальність. Іноді вони не мають жодного відношення до працівників ТЦК чи людей, яких мобілізують.

"Ми реагуємо на ці факти, це більше стосується поведінки ТЦК. Ми отримуємо звернення до уповноваженого і намагаємося реагувати. Я не можу сказати точну кількість, але ми бачимо, що такі випадки є, ми точно на них реагуємо і знаємося. Але повинні також сказати, що не всі ці факти підтверджуються", – підсумовує він.