На тлі постійних скандалів з представниками ТЦК, коли вони примусово запихують до автівок чоловіків, дуже дивне відео нещодавно потрапило до мережі.

На ньому чоловіки у військовій формі розмовляють з чоловіком на коні, який озброєний сокирою. Хвилиною пізніше роздовбана "Нива" умисно збиває одного з воєнкомів і їде далі. Згодом повертається, та з неї вилазять ще двоє чоловіків, та один з них сокирою починає нищити автівку представників ТЦК.

Напав на воєнкомів з сокирою
Напав на воєнкомів з сокирою

Уся ця ганьба коїться на очах інших військових, які просто спостерігають за цим на відео. На відео також помітно представників поліції, які розгублено бігають та нічого не роблять.

Автори відео стверджують, що подія сталася у селищі міського типу Путила, Чернівецької області.

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Перевіряли лічильники – накрутили з десяток кубів: українці зіштовхнулися із шахраями, як убезпечити себе Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

А от у Львові мобілізація проходить зовсім інакше – кричав на всю вулицю: львівські ТЦК показали майстер-клас з мобілізації.

Черговий скандал з мобілізацією розгорівся у Львові. Місцеві пабкіли показали кадри, на яких невідомі особи намагалися запхати до автівки чоловіка.