Черговий скандал з мобілізацією розгорівся у Львові. Місцеві пабкіли показали кадри, на яких невідомі особи намагалися запхати до автівки чоловіка.

Достеменно невідомо, але ймовірно на кадри попали представники ТЦК під час мобілізаційних заходів, які проводяться у місті. На відео чутно, як чоловік на всю вулицю просить про допомогу, що не спиняє людей у формі, які продовжують його запихувати у автівку.

мобілізаційні заходи ТЦК у Львові \ кадр з відео
мобілізаційні заходи ТЦК у Львові \ кадр з відео

Наразі невідомо, чим закінчилася історія. Також ще немає реакції Львівського ТЦК на даний інцидент.

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Раніше Знай.ua попереджав усіх юнаків – нове правило не залишить вибору.

За новим мобілізаційним законопроєктом, усі чоловіки віком від 18 до 25 років зобов'язані будуть пройти військовий вишкіл.

Як зазначив народний депутат Федір Веніславський, як базова військова підготовка, так і базова військова служба триватимуть 5 місяців у мирний час і скорочуватимуться до 3 місяців у період військового стану чи особливого періоду. Цей захід має на меті підвищити обороноздатність країни, забезпечивши, щоб кожен чоловік міг зробити свій внесок у захист своєї країни в разі потреби.