Березень в Україні віщує нам наближення тієї весни, на яку всі українці довго чекали. Місяць, за прогнозом синоптиків, супроводжуватиметься сприятливими погодними умовами, включаючи помірні температури та приємну кількість сонячних днів.

Лютий виділився стабільним надходженням теплого повітря із субтропічних широт до регіонів Балканського півострова та західних, південних областей України.

пенсіонер чекає на весну
пенсіонер чекає на весну

За деякими джерелами, цей місяць виявився рекордно теплим, порівняно з попередніми роками.

Березень збереже в собі тепло лютого та продовжить теплі погодні умови. Різні методи довгострокового прогнозування вказують на домінування антициклонічних процесів переважно Європи.

Популярні новини зараз
Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік
Показати ще

Весна, закохані, поцілунок, фото: Pixabay
Весна, закохані, поцілунок, фото: Pixabay

На початку березня очікується переміщення повітряних мас із південного сходу східної Європи та України під впливом західної периферії азіатського антициклону.

До кінця першої декади місяця цей антициклон поступиться місцем області високого тиску і принесе з собою невелике зниження температури на 3-7 °C, проте збереже тепловий режим вище за кліматичну норму.

Прогнозується, що нічні температури становитимуть -2...-8 °C, але завдяки високій активності сонця та низькому хмарному покриву, денний прогрів буде інтенсивним та комфортним.

Крім того, Знай.ua повідомляв, досягнення на бою, інцидент із ЗАЕС і допомога США: астрологи дали прогноз для України на березень

Також наш портал інформував, градусник покаже +18: народний синоптик потішила українців "спекотним" прогнозом на березень