Російські військові провели своєрідну "вправу" щодо використання тактичної ядерної зброї у разі можливого конфлікту з Китаєм, що "випливає" із секретних військових документів, які вийшли нещодавно у світ.

Ці файли були складені між 2008 та 2014 роками та розкривають стратегічний погляд Росії на можливе застосування ядерної зброї по Китаю.

Наслідки ядерної війни, скріншот: YouTube
Наслідки ядерної війни, скріншот: YouTube

Документи стверджують, що поріг застосування тактичної ядерної зброї у конфлікті з Китаєм нижчий, ніж будь-коли офіційно визнавалося. Незважаючи на те, що ці матеріали застаріли на десяток років, аналітики вважають їх актуальними для розуміння сучасної військової доктрини Росії.

У разі агресії з боку Китаю Росія розглядає можливість застосування тактичного ядерного удару, щоб припинити просування ворожих сил на свою територію.

Популярні новини зараз
Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники Окупанти націлилися на міста: відомий астролог передбачив, коли може розпочатись "загострення" Зобов'язали передати списки: ТЦК посилює "полювання" на ухилянтів
Показати ще

Ядерна боєголовка, скріншот: Youtube
Ядерна боєголовка, скріншот: Youtube

У документах також представлені різні сценарії, включаючи висадку противника або атаки з використанням звичайного озброєння.

[quote author=""]"Головнокомандувач віддав наказ... застосувати ядерну зброю... ...у разі розгортання противником підрозділів другого ешелону та загрози подальшого наступу "Півдня" на напрямі головного удару", - написано в документі. quote]

Тактичне застосування ядерної зброї у цих документах має на увазі засіб стримування агресії, запобігання ескалації конфлікту та підвищення ефективності російського військово-морського флоту.