Нещодавно правоохоронці села Дмитрівка що на Одещині, виявили у чоловіка вдома вогнепальну зброю та боєприпаси.
У ході проведення обшуку його помешкання було знайдено патрони від автомата, а також "незвичайний предмет - зовні він схожий на кулькову ручку, але призначений для відстрілу куль калібром 5,6 мм".

Підозрюваний "шпигун" заявив, що зброю і патрони знайшов на звалищі кілька тижнів тому. Та правоохоронці будуть ретельно перевіряти слова підозрюваного. За фактом незаконного зберігання та поводження зі зброєю було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 КК України.

За інформацією Знай.ua, вулицями розгулював "романтик" з вогнепальною зброєю.

На сайті Знай.ua писали, що скіфський курган на Запоріжжі приховував неймовірну таємницю.

Популярні новини зараз
Мобілізація пенсіонерів: до війська хочуть залучати чоловіків віком від 60 років Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті
Показати ще

Крім того, Знай.ua писав про те, що нещодавно столицею прогулювався чоловік із рушницею та квітами.