Вища рада правосуддя має розібратися в ситуації, яка стала великим скандалом. Цей інцидент показує, що хтось намагався втрутитися у роботу судів, що дуже занепокоїло людей і викликало багато обговорень.

Тепер потрібно з'ясувати всі деталі того, що сталося. 31 січня 2024 року до голови Лохвицького суду в Полтавській області, Людмили Цімботи, двічі зателефонував чоловік. Він сказав, що працює в Державній судовій адміністрації Полтавщини.

Судове рішення. Фото freepik
Судове рішення. Фото freepik

Спочатку чоловік, який зв'язався Людмилою Цімботою, цікавився, як "обстоять" справи в суді, чи все гаразд з умовами праці і чи є якісь проблеми.

Після цього він запропонував організувати зустріч з одним з керівників військової адміністрації Полтавщини для обговорення важливого державного питання.

Популярні новини зараз
Холод та дощі терпіти недовго: прогноз погоди на тиждень З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники Окупанти націлилися на міста: відомий астролог передбачив, коли може розпочатись "загострення" Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

5 лютого жінка з військової адміністрації подзвонила голові суду, хотіла зустрітися. Людмила відповіла, що зайнята, і запропонувала говорити пізніше. Того дня вона погодилася зустрітися з представником військової адміністрації після судового засідання або під час обіду.

Представниця військової адміністрації прийшла до неї і попросила прийняти рішення в одній справі, яка була у розгляді. Вона залишила Людмилі інформацію про цю справу. Це була адміністративна справа про чоловіка, якого оштрафували на 850 гривень за порушення правил військового обліку.

скандал у Полтавський області

Чоловік мав прийти в РТЦК для медогляду і уточнення даних, але не з'явився, хоча йому сказали, коли приходити. Через це йому виписали штраф, але він з цим не погодився, кажучи, що офіційно звільнений від мобілізації і що в протоколі є помилки.

Коли представниця військової адміністрації прийшла до судді Людмили Цімботи і попросила вирішити справу на користь військкомату, суддя відповіла, що це втручання у її роботу і тиск, щоб вона ухвалила рішення на чиюсь користь.

Людмила повідомила про цей інцидент у Вищу раду правосуддя, бо вважає це спробою неправомірно вплинути на судове рішення. Це не перший випадок, коли у Лохвицькому райсуді трапляються подібні проблеми.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua суд відпустив з-під варти підозрюваного в розкраданні 1,5 млрд Міноборони Олександра Лієва