В Україні зараз хочуть змінити Трудовий кодекс, адже у Кабміні вважають його норми застарілими. Якщо чинний кодекс захищає саме працівника, то в новому законі хочуть це змінити.

Зараз відпустка триває 24 дні на рік, однак її планують збільшити до 28 днів.

Бізнес. Фото: РБК-Україна
Бізнес. Фото: РБК-Україна
Бізнес. Фото: РБК-Україна

За новими законами звільняти працівників буде набагато простіше, адже для цього в них з'явиться багато підстав, серед яких мобілізація, поява на роботі у нетверезому стані, прогули, цькування або булінг націлений на співробітників.

За новим кодексом у роботодавця з'явиться можливість звільняти фактично ні за що, адже у якості причини він може вказати "економічно складні для компанії часи".

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Однак, повідомити про звільнення працівника необхідно за 2 місяці, інакше роботодавцю доведеться платити грошову компенсацію працівникові у розмірі чотирьох середніх зарплат.

бізнес в Україні, фото Pxhere
бізнес в Україні, фото Pxhere

Завдяки новому законодавству зникне потреба у паперовій трудовій книжці, адже всі необхідні документи будуть в електронному вигляді.

Онлайн будуть перераховуватись податки за працівника і таким же чином нараховуватись йому стаж.

Поки відповідний закон не було зареєстровано у Верховній Раді, а тому невідомо коли нові правила вступлять у дію.

Також наш портал інформував подвійна ставка чи вільний день: як українцям мають компенсувати працю у вихідний

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що дівчина 3 роки після випуску шукала роботу і різко розбагатіла: понад мільйон гривень на рік

Вам буде цікаво дізнатися, найкраща робота у світі: $10 тисяч за перегляд вкладок на далекому острові