В Одесі помер відомий український вчений, який став першовідкривачем нового напрямку в біології.

Про це повідомляє інформаційний портал "КП в Україні".

В Одесі помер вчений-гідробіолог Ювеналій Петрович Зайцев. Відомо, що доктор біологічних наук тривалий час хворів. На момент смерті Ювеналієві Петровичу було 95 років.

Ювеналій Зайцев. Фото: Вікіпедія


За свою кар'єру він провів цілу масу досліджень у Чорному, Азовському, Каспійському, Балтійському, Середземному, Карибському морях, в Мексиканській затоці, а також в Атлантичному і Тихому океанах. Також одеський вчений став першовідкривачем нового напрямку в біології — морського нейстона.

Академік Зайцев присвятив науці все своє життя. За цей час він написав 350 наукових публікацій, серед них - 18 монографій, решта праці написані у співпраці з іншими, в тому числі і іноземними вченими.

Також Ювеналій Зайцев 17 років керував Інститутом морської біології НАН України.

Нагадаємо, у Львові молодий ветеран АТО обвінчався зі смертю, місто ридає: "Осиротив двох янголят".

Як повідомляв Знай.ua , Україна втратила молодого героя АТО, захищав Батьківщину до останнього: "Тихо спи, без тривог".

Популярні новини зараз
"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Знай.ua писав, під Києвом загадково зникла рудоволоса красуня, батьки збилися з ніг: "Всього 15 років...".