Мерія Одеси має намір приєднати всі передмістя між Сухим і Григорьевским лиманами.

Про це повідомляє інформаційний портал "Думська".

В Одесі планують приєднати до міста всі сусідні населені пункти, розташовані між Сухим і Григорьевским лиманами. Саме це питання будуть обговорювати місцеві чиновники на позачерговій сесії 21 листопада.

У проекті рішення сесії пропонують звернутися до губернатора Максима Куцого з проханням "врахувати при розробці перспективного плану формування територій громад Одеської області перспективи розвитку Одеси як обласного центру у відповідності з його генеральним планом". Генплан передбачає створення територіально-планувального об'єднання "Велика Одеса".

Мерія Одеси мріє приєднати до міста всі сусідні населені пункти

Мерія Одеси мріє приєднати до міста всі сусідні населені пункти


До складу "Великої Одеси" повинні включити наступні населені пункти: Одесу, Крижанівку, Фонтанку, Нову Дофинівку, Чорноморське, Грігорьевку, Нові Білярі, Іваново, Світле, Красносілку, Ільчанку, Корсунці, Протопоповку, Набережне, Латовку, Усатово, Нерубайске, Велику Балку, Авангард, Прилиманське, Сухий Лиман, Нову Долину, Таїрове, Бурлачю Балку, Малодолинське, Олександрівку, Великодолинське, Молодіжне.

Нагадаємо, що в Україні вже почався опалювальний сезон, але багато українців не виявили належні пільги в платіжках.

Популярні новини зараз
Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua , українцям перерахують тарифи на опалення і гарячу воду.

Також портал Знай.ua писав, що Кабмін Гончарука кардинально змінить комуналку.