В Одесі призначили нового начальника митниці, ним став Євген Кодіс.

Інформація про це з'явилася в реєстрі юридичних осіб Мін'юсту.

Тепер новостворену Одеську митницю Держмитслужби очолить Євген Кодіс. Раніше він очолював Дніпропетровську митницю. Там за час його роботи завдяки операціям з перекриття контрабандних каналів платежі до держбюджету збільшилися більш ніж на 50%. Також працював у податкових службах Вінницькій та Херсонській областях і в Раді національної безпеки і оборони.

Євген Кодіс


До недавнього часу Кодіс був керівником відділу митного аудиту ГУ ГФС в Києві. Протягом 2018 року під його керівництвом кількість аудиторських перевірок для боротьби з незаконним оформленням імпорту зросла більш ніж у два рази.

Євген Кодіс отримав три вищі освіти, навчався в Единбурзькій школі бізнесу, проходив сертифікацію за стандартом Міжнародної асоціації проектного менеджменту. Володар звання Почесного митника України.

Нагадаємо, перевірити і знищити: митники зможуть розправлятися з посилками, що потрібно знати

Як повідомляв Знай. ua, у вік комп'ютерів "Укрпошта" закуповує настінні календарі за сотні тисяч гривень.

Популярні новини зараз
Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Також Знай. ua писав, як зміняться правила на українській митниці.