В Одесі вже практичними добу шукають безвісти зниклу школярку 2009 року народження.

Про це повідомляє інформаційний портал "Сегодня".

В Одесі розшукують зниклу п'ятикласницю Сніжану Петрюк. На пошуки дівчинки кинулися правоохоронці, волонтери та рідні зниклої.

Ілюстративне фото


У поліції розповіли, що в середу, 13 листопада, близько 14:00 дівчинка пішла зі школи №23, додому вона так і не дійшла. Зараз про місцезнаходження дитини нічого не відомо.

Зараз десятки людей шукають зниклу дівчинку. Вони "прочісують" околиці, в тому числі зарості очеретів, зростаючих в зазначеному районі.

Нагадаємо, що звіряче вбивство Даші Лук'яненко з Одеської області обростає дикими подробицями: "Ховав тіло в холодильнику".

Раніше портал "Знай.uа" писав про те, що стали відомі подробиці про сім'ю душогуба Даші Лук'яненко: "Ходять з піднятою головою".

Популярні новини зараз
У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти "Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Показати ще

Також "Знай.uа" повідомляв, що слідом за трагедією з Дашею Лук'яненко під Дніпром пропала дитина.