В Одесі зовсім скоро спроектують ще один великий трамвай. Повідомляється, що "Одісей МАХ" вийде курсувати на одеські вулички навесні наступного року.

Головний інженер проєкту Олександр Каташинський розповів, що збирання другого трамвая на підприємстві почнуть одразу після Нового Року, а до весни він уже буде повністю готовий. Після випробувань другий "Odissey Max" випустять на маршрути.

Трамвай сягатиме в довжину близько 31 метра та зможе вмістити 280 осіб. Загальна кількість сидячих місць буде 62.

У першу і третю секції піднімаємося традиційними сходами, а друга секція – низькопідлогова, зручна для людей з обмеженими можливостями і пасажирів з дитячими візками.

Популярні новини зараз
З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців
Показати ще

Нагадаємо, що у місті Лева з'явилася нова петиція з вимогою надати стабільні графіки курсування громадського транспорту після 23:00.

Як повідомляв портал Знай.ua, у громадському транспорті Львова будуть спостерігати за пасажирами

Також Знай.ua писав про те, що в Австрії вирішили платити за користивання громадським транспортом.