Український артист та лідер популярного гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук дав концерт для звільнених українських політв"язнів в Одесі.

На закритому концерті в Urban music hall були присутні близько двохсот осіб, серед яких звільнені з кремлівської в'язниці український режисер Олег Сенцов, військовополонені моряки, а також їх родичі і волонтери.

Популярні новини зараз

У Львові електроопора рухнула на тролейбус з людьми, місто паралізував жах: відео дорожнього пекла

"Що з обличчям наробила": Лорак перетворилася на рокершу, але фанати ледь впізнають

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Двогодинний виступ супроводжувався знаменитими хітами Вакарчука різних років. Після завершення концерту моряки подарували Вакарчуку на пам'ять картину з зображенням Одеської гавані.

Нагадаємо, що звільнений з російського ув'язнення український режисер Олег Сенцов вирішив роз'яснити ще раз свою думку про братів в інтерв'ю німецького видання, так як чимало ЗМІ, а особливо російські, перекручують його слова на свій лад і вигоду.

Як повідомляв портал Знай.ua, Олег Сенцов поділився під час прес-конференції з Олександром Кольченко, що поки на чолі Росії стоїть Володимир Путін, нічого в цій державі не зміниться.

Також портал Знай.ua писав, що український режисер Олег Сенцов, який нещодавно повернувся з багаторічного російського полону, прокоментував свою зустріч з представниками країн Європейського Союзу, яка пройшла в Україні.