Український артист та лідер популярного гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук дав концерт для звільнених українських політв"язнів в Одесі.

На закритому концерті в Urban music hall були присутні близько двохсот осіб, серед яких звільнені з кремлівської в'язниці український режисер Олег Сенцов, військовополонені моряки, а також їх родичі і волонтери.

Популярні новини зараз

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Якубовича невідкладно забрали до лікарні: що сталося з ведучим "Поле чудес"

Ще плюс два, Пугачова показала світові чотирьох юних Галкіних: "А чи не пора на пенсію?"

У Польщі серйозні проблеми: українці масово покидають країну, що відбувається

Показати ще

Двогодинний виступ супроводжувався знаменитими хітами Вакарчука різних років. Після завершення концерту моряки подарували Вакарчуку на пам'ять картину з зображенням Одеської гавані.

Нагадаємо, що звільнений з російського ув'язнення український режисер Олег Сенцов вирішив роз'яснити ще раз свою думку про братів в інтерв'ю німецького видання, так як чимало ЗМІ, а особливо російські, перекручують його слова на свій лад і вигоду.

Як повідомляв портал Знай.ua, Олег Сенцов поділився під час прес-конференції з Олександром Кольченко, що поки на чолі Росії стоїть Володимир Путін, нічого в цій державі не зміниться.

Також портал Знай.ua писав, що український режисер Олег Сенцов, який нещодавно повернувся з багаторічного російського полону, прокоментував свою зустріч з представниками країн Європейського Союзу, яка пройшла в Україні.