Український артист та лідер популярного гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук дав концерт для звільнених українських політв"язнів в Одесі.

На закритому концерті в Urban music hall були присутні близько двохсот осіб, серед яких звільнені з кремлівської в'язниці український режисер Олег Сенцов, військовополонені моряки, а також їх родичі і волонтери.

Двогодинний виступ супроводжувався знаменитими хітами Вакарчука різних років. Після завершення концерту моряки подарували Вакарчуку на пам'ять картину з зображенням Одеської гавані.

Популярні новини зараз
Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Нагадаємо, що звільнений з російського ув'язнення український режисер Олег Сенцов вирішив роз'яснити ще раз свою думку про братів в інтерв'ю німецького видання, так як чимало ЗМІ, а особливо російські, перекручують його слова на свій лад і вигоду.

Як повідомляв портал Знай.ua, Олег Сенцов поділився під час прес-конференції з Олександром Кольченко, що поки на чолі Росії стоїть Володимир Путін, нічого в цій державі не зміниться.

Також портал Знай.ua писав, що український режисер Олег Сенцов, який нещодавно повернувся з багаторічного російського полону, прокоментував свою зустріч з представниками країн Європейського Союзу, яка пройшла в Україні.