Одеська мерія задумала побудувати у місті космодром, чи то взагалі космопорт.

На Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі Odessa 225T заступник міського голови Павло Вугельман розповів, що хотів би бачити в Одесі великий кластер і багатопрофільний центр для досліджень і розробок в сфері космосу.

Також він пропонує зарезервувати вільні території для подальшого будівництва косподрому.

"Раніше такі слова могли б здаватися фантастикою, але сьогодні вже ні. І якщо ми звикли називати Одесу морськими воротами України, то ми віримо, що в майбутньому вона й космічними воротами", — заявив Павло Вугельман.

Популярні новини зараз
Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Часові рамки для будування наразі не уточнуються, хоча дана ідея викликала двоякі реакції у чиновників. На його думку такі амбіції виникли на основі законів, які прийняла ВР, що ставлять перед собою завдання відродження космічної галузі.

Як уже писав Знай.ua, Зеленський незабаром зустрінеться з Лукашенком: у Житомирі стартував Форум регіонів України та Білорусі.

Нагадаємо, Знай.ua розповідав, що Ілон Маск показав, що всередині Starship

Портал Знай.ua повідомляв, що українці відправили дитячі мрії позаземним цивілізаціям.