Хвиля акцій протесту охопила всю Україну і Одеса теж не пасе задніх. Нещодавно дайвери пірнули у воду з табличною "Ні капітуляції", щоб привернути увагу громадян.

Яскраві фото вже підірвали мережу, адже тепер така табличка красуватиметься в підводному музею на дні Одеської затоки.

Зазначимо, що протестують одесити не тільки у воді, але й на суші. Так, коли був візит Президента України місцеві жителі вийшли з плакатами та лозунгами проти капітуляції. Володимир Зеленський вирішив не ігнорувати цю подію і відвідав міні-мітинг особисто.

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

Нагадаємо, що вчора у День захисника України, 14 жовтня, в центрі Києва проходив марш "Ні капітуляції", в якому брали участь тисячі мітингувальників. Зі сцени організатори мітингу звернулися до президента Володимира Зеленського з вимогою створити єдину українську формулу щодо Донбасу.

Як повідомляв Знай.uа президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою вшанували пам'ять загиблих захисників України.

Сайт Знай.uа оприлюднив інформацію про те, що копи перевірять всі автобуси, які прямують до Києва.