В Одесі доволі серйозно віднеслись до безпеки туристів. Масові пограбування, побої неабияк лякають іноземних гостей. Тому тепер у курортному місті можна бути наняти охоронця, аби відпочинок став не тільки приємним але й безпечним.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповів президент Національної туристичної організації України Іван Ліптуга.

"Ми малюємо райдужну картинку охочим до нас приїхати, але не завжди їй відповідаємо, – пояснив керівник туристичної асоціації. – Нам дуже дорогий кожен турист. Так що краще приємно здивувати, ніж дозволити йому залишитися розчарованим", йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз
В Україні почнуть масово карати ухилянтів – коли чекати перших штрафів від ТЦК Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Ваші персональні охоронці можуть зустріти вас в аеропорту, цілодобово супроводжувати вас та просто дбати про вашу безпеку. Також усі працівники пройшли курси надання першої медичної допомоги, тому якщо клієнту раптом стане зле, то його захисник зробить усе можливе.

В фірмі повідомляють, що звернутися за допомогою можна будь-коли і краще з цим не зволікати, адже ніхто не знає наскільки небезпечним може виявитися невинна подорож.

Нагадаємо, що батьки спалили прийомних дітей, коли вони втомилися працювати

Як повідомляв портал Знай.ua, мати в Одеській області постраждала від рук рідної доньки.

Також Знай.ua писав про те, що на Франківщині чоловік не витримав знущання брата над матір'ю та розстріляв з револьвера