На Одещині, 6 жовтня, невідомі вночі підпалили яхту депутата.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС в Одеській області.

Повідомлення про підпал надійшло до рятувальників близько 23:13. На місце НП одразу виїхали пожежники і ліквідували вогонь через годину. На щастя, в момент загорання в яхті ніхто не перебував.

Причина пожежі та збитки встановлюються.

Популярні новини зараз
Пенсія буде доступна лише одиницям: нові вимоги до мінімального стажу Нові вимоги для водіїв: який документ перевірятимуть на кордоні Вчителів змушують платити свої гроші: освітяни обурилися поборами Уроки стають коротшими, перерви – довшими: що зміниться у школах з 2025 року
Показати ще

Яхта належала Всеволоду Шаєвському. Він є депутатом Таїровського ВІДГ. Зазначимо, що пожежа виникла одразу після наради депутатів.

Шаєвський представляє інтереси ж/м "Академмістечко", а також є засновником громадської організації "Громада Совіньйона за права".

Нагадаємо, що по вулиці Героїв Дніпра, Оболонський район, Київ, загорівся другий поверх дитячого садка. Язики полум'я помітила жінка, яка працює в садку сторожем, і вона тут же викликала пожежно-рятувальну бригаду.

Також Знай.uа писав, що "горіли одразу двоє": загрозлива НП в Дніпрі підняла на ноги рятувальників, перші подробиці.

Ще портал Знай.uа повідомляв, що пройшов крізь пекло Донбасу і залишився на вулиці: родина ветерана АТО