Поліція Одеси повідомила про зґвалтування вихованки центру соціально-психологічної реабілітації дітей в Одесі.

Про це повідомляє портал kriminal.tv.

Про моторошний інцидент повідомила сама вихованка даного центру, яка звернулася до поліції.

17-річна вихованка центру, яка нещодавно втекла за попередньою інформацією, вночі на вулиці їх знайшли представники громадськості. Замість того щоб привезти дівчат в поліцію або повернути виховний заклад, їх до ранку залишили вдома в одного з чоловіків. Той, за словами заявниці, проти волі вступив з нею в статевий контакт.

Популярні новини зараз
За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Повідомляється що жертва перебуває під наглядом лікарів і скоро медики зможуть дати висновок. Видання зазначає, що під приціл подозрюваних потрапив відомий громадський діяч, який раніше сам був вихованцем дитячого будинку сімейного типу. При цьому підозрюваний впевнений в тому, що його просто підставили.

"Це провокація і помста за мою боротьбу з адміністрацією даного дитячого центру. Тим більше що в будинку я не ночував і це повинно бути зафіксовано на камерах відеоспостереження",- заявив громадський діяч.

Як повідомляв Знай.ua, у Васильківському районі Дніпропетровської області 47-річний чоловік тривалий час знущався над своєю 14-річною падчеркою.

Нагадаємо, Знай.ua розповідав, що під Києвом розбійник-рецидивіст побив фермера, який захищав корову

Сайт Знай.ua оприлюдинв інформацію про те, що трагедія з прикордонником приголомшила Харківщину.