В Одесі після чергової хвилі отруєння багато шкіл взялися массово вдосконалювати систему харчування, аби не вляпатись в черговий скандал і не підірвати здоров'я дітей.

Постачальники запропонували нову систему організації харчування, завдяки якій учні та викладачі зможуть вживати смачну, здорову і, головне, безпечну їжу.

Автором ідеї виступила компанія "Фабрика смаку", де зазначили, що головний плюс такої системи харчування полягає в заміні приготування багатокомпонентних страв на централізовані постачання заморожених напівфабрикатів, виготовлених спеціально під програму шкільного харчування. Таким чином, мінімальна присутність людського фактора в процесі приготування їжі, гарантує її безпеку.

Дані продукти харчування постачаються тільки за умови сертіфікату якості продукту. Дана процедура обіцяє зменшити ризик харчового отруєння до мінімуму.

Популярні новини зараз
Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Нагадаємо, більше жодних макаронів: одеських школярів нагодує персональний шеф-кухар

Раніше, Знай.ua повідомляв, страви для депутатів Київради від 12 грн.

Також Знай.ua розповідав про те, в яких школах Києва скасують традиційні їдальні.