В одному з передмість Одеси чоловік з обрізом розстріляв автівку та вдерся до відділення Нової пошти.

Про це розповідають місцеві ЗМІ.

Як повідомляється, на трасі Київ-Одеса чоловік хотів відібрати автівку в її господаря, а коли той не віддав — тричі вистрілив у машину з обрізу. Потім він пішки через поля дійшов до селища Нерубайське, де зайшов до місцевого відділення Нової пошти.

Популярні новини зараз
Виїхав з людиною з інвалідністю, а повернувся сам: що загрожує чоловікам на кордоні Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

На пошті грабіжник пострілами у стелю примусив співробітницю відділення віддати йому усю виручку за день.

По гарячих слідах розшукати його вдалось за допомогою дрону. Підозрюваного таки затримали. Утім зізнаватися у скоєному він не збирався. Подробиці дивіться в огляді надзвичайних подій.

Нагадуємо, що у кінці липня в столиці озброєний рушницею грабіжник намагався пограбувати магазин ювелірних прикрас, але невдало.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" працівники Кам'янка-Бузького відділу поліції встановили особу зловмисника, який причетний до семи крадіжок з дачних будинків.

Також портал "Знай.uа" писав, що у Харкові розшукують жінку, яка вкрала мобільний телефон у вагітної пацієнтки однієї з лікарень.