У Роздільнянському районі Одеської області сталась ДТП за участю заступника начальника слідчого відділу Іванівського відділу поліції Віталія Сокирка, повідомляє портал “Politeka”.

Як повідомляється, Сокирко за кермом спорткара зіштовхнувся з легковиком Mitsubishi Lancer.

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Популярні новини зараз
Пенсіонерів обкладуть податками: у кого держава забиратиме частину виплат Стосується одержувачів пенсій, субсидій та пільг: важливе попередження від ПФУ "Навіщо вчитись, якщо завтра мобілізують": молодь масово ігнорує вступ до вишів Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ
Показати ще

Варто зазначити, що у декларації поліцейського посадовця за минулий рік зазначена мінімальна зарплата та не вказано про наявність в нього будь-якої машини. У поліції наразі відмовились коментувати цю подію.

Нагадуємо, що два дні тому в Запоріжжі п’яний поліцейський збив жінку, що переходила вулицю на переході, та намагався перекласти на неї усю провину.

Як повідомляв портал Знай.ua, у Харкові водій "під мухою" розгромив своє авто.

Також портал Знай.ua писав, що у Харкові розпочато службове розслідування щодо наїзду патрульної машини на пішоходів.