Прекрасна новина!

Тепер Знай.ua стали ще ближче і доступніше. Скоріше качай програми для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Все це в неповторній подачі журналістів нашого порталу!

На Одещині деякі вулиці затопило через рясні зливи.

Про це повідомляє інформаційний портал "Апостроф".


У суботу 3 серпня Одеську область накрила потужна негода. Вулиці затоплені через що автомобілі буквально пливуть у воді.

Популярні новини зараз
Масштабні перевірки в Україні: людям масово повертають гроші за комуналку Індексація пенсії у 2026 році: у кого зростуть виплати аж на 14% Яку суму коштів не рекомендується тримати в банку та з яких причин: важливі поради фінансистів Абітурієнтам переписали правила: скільки балів потрібно набрати для зарахування до вишу
Показати ще

Одеські вулиці стали походити на Венецію. Гірша ситуація у центрі міста, на Таїрова і Черемушках.


Відпочиваючі зняли шторм на морі, який розігнав з пляжів більшість людей.

Також за містом фермери зняли смерч.

Нагадаємо, що в Одесі до самого вечора буде триматися похмура погода, лише під кінець дня небо очиститься від хмар. Вранці пройде сильний дощ. У другій половині дня опадів не очікується.

Як повідомляв портал Знай.ua в Одесі пройшла сильна злива, який обернувся для місцевих жителів справжнім стихійним лихом

Також портал Знай.ua писав, що 3 серпня в Одеській області очікується прохолодна дощова погода, можливі грози.