Одеські поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності жительку Київської області, яка залишила неправдиве повідомлення про мінування.

Про це повідомив кореспондент Oblvesti.

Відомо, що туристка прибула в Одесу для відпочинку і поселилась в одному із хостелів в центрі міста. Проте жінці не прийшлось до смаку ставлення персоналу, тому вона вирішила помститися повідомити про замінування закладу.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз
Мінімальна пенсія зросте до 6000 грн: коли запрацює нова реформа і що чекає на пенсіонерів Чайник гріється довше, а полум’я змінило колір: що відбувається з газом Компенсація за газ для пенсіонерів: хто може платити менше у 2026 році Пенсія зросте майже до 13 тисяч гривень: кого зачепить підвищення з березня
Показати ще

Вибухотехніки, обшукавши приміщення, вибухівку не знайшли. Всього пару годин пішло на те, щоб встановити особу "анонімного мінера", якою виявилася 35-річна мешканка Київської області. Жінку притягнуто до відповідальності за дрібне хуліганство і помилковий виклик поліції.

Нагадаємо, що в Києві з усіх будівель гіпермаркетів "Ашан" і супермаркетів "АТБ " евакуюють людей. Повідомлення про замінування підняло на ноги рятувальників, медиків та правоохоронців.

Як повідомляв портал Знай.uа, у Кривому Розі замінували будинок батьків Зеленського, і ще 15 об'єктів.

Також Знай.uа писав, журналіст Знай.uа з місця події повідомив, що надійшло повідомлення замінування будівлі Верховної Ради, будівлю оточили силовики.