В Аркадії сталось страшне. Автомобіль-цистерна провалився задніми колесами під асфальт і заблокував в’їзд відпочиваючим.

Про це повідомляє видання Odessa Online.

Аварія трапилась в понеділок увечері на вулиці Каманіна, кут Аркадійського провулка.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

За інформацією, тиждень тому тут почав провалюватися асфальт, але міська влада не поспішали звертати увагу на проблему.

Тим часом обурені жителі стали фотографуватися в ямі і постити в соцмережі фото. Після чого нарешті з’явилися робітники. Вони розкопали все навколо, але тепер видно, що проблема набагато ширше. Порожнечі є і з іншого боку дороги.

Відзначається, що виїзд з Аркадії перекритий. Автомобілі, які заїхали на парковку, не можуть виїхати.

Нагадаємо, що двох одеситів, які відзначали день народження, обпоїли і пограбували у Грецькому парку. У повідомленні йдеться, що двоє молодих людей після святкування дня народження одного з них вирішили прогулятися центром міста.

Раніше портал "Знай.uа" писав, що людство вимре через 30 років, вчені стривожили світ страшним прогнозом

Також портал "Знай.uа" повідомив, що в Одесі жителів позбавили доступу до моря - як стало відомо, всі проходи перекриті.

Популярні новини зараз
Міноборони закупило жіночі бронежилети на 47 млн: у ЄС уже вимагають "Резерв+" в українок Пенсіонерам загрожує скорочення виплат: через що можуть забрати частину пенсії Київстар із вересня переводить абонентів на тарифи за 600 і 1100 грн: для декого дешевше Українців попередили про аномальну осінь: якою буде погода найближчими місяцями
Показати ще