Літня одеситка потрапила в страшну ситуацію. Її комп'ютер зламався і вона підшукувала терміново майстра. Побачила оголошення, подзвонила, їй відповіли, що офіса в місті немає і тому приїде майстер до неї додому. Жінка погодилася, оскільки стартові послуги коштували дуже дешево, від 80 гривень. Цей "професіонал" працював з її комп'ютером більше трьох годин і виконав мінімум ремонту. На прощання, пенсіонерці виставили рахунок на суму більше 6000 гривень. Жінка не розгубилась і викликала поліцію.

Не дивлячись на інцедент, справи по факту шахрайства на "майстра" не завели.

На кожному стовпі в Одесі наклеєно по десять оголошень про послуги комп'ютерного майстра. Зазвичай, це чорно-біла листівка, шаблонного оформлення. Обов'язково є фото миловидного чоловіка(частіше, актора) та перелік послуг за досить низькими цінами.

Не зважаючи на привертаючий увагу вигляд, треба критично відноситись до таких оголошень. Скоріш за все працюють шахраї.

Популярні новини зараз
До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Такий бізнес розрахований на людей, які не розуміються в комп'ютерній техніці та пенсіонерів. Спочатку клієнт клює на низький прайс, по приїзду - майстер розводить його на круглу суму.

Нагадаємо, що в Одесі шахрай обіцяв за винагороду повернути 11-річну Дашу.

Як повідомляв портал Знай.ua, телефонні шахраї вигадали нову аферу.

Також Знай.ua писав, у Києві схопили квартирних аферисток.

https://www.youtube.com/watch?v=IgoR9JPtA-o