У четвер, 28 серпня, в Хаджибейському районі Одеси прогримів вибух — невідомий пристрій спрацював неподалік сміттєвого контейнера. Як повідомляє видання ТЕПЛОДАР.BIZ.UA, на місце події негайно прибули правоохоронці та фахівці вибухотехнічної служби.
У безпосередній близькості від епіцентру вибуху перебувала жінка. Вона отримала тілесні ушкодження — характер і ступінь травм наразі уточнюються. Інформації про інших постраждалих чи загиблих на цей момент немає.
Що саме вибухнуло — версії слідства
Поліція поки що не називає точної причини вибуху. Невідомий предмет, який здетонував біля сміттєвого бака, міг бути як саморобним вибуховим пристроєм, так і залишеним боєприпасом. Експерти-вибухотехніки ретельно обстежують місце події, збирають уламки та інші речові докази для подальшої експертизи.
Слідчо-оперативна група встановлює всі обставини інциденту: опитують свідків, перевіряють записи з камер відеоспостереження в районі Хаджибейського масиву. Правоохоронці не виключають жодної з версій — від необережного поводження з вибухонебезпечним предметом до умисного закладення пристрою.
Безпека в Одесі: контекст
Це не перший випадок виявлення вибухонебезпечних предметів у житлових районах Одеси. Місто регулярно стикається з наслідками воєнного часу — залишені боєприпаси, уламки ракет і дронів становлять реальну загрозу для мешканців. Поліція вкотре нагадує: у разі виявлення підозрілих предметів не можна до них наближатися, торкатися чи намагатися перемістити — слід негайно телефонувати за номером 102.
Наразі місце події огороджене, рух у районі вибуху обмежений. Правоохоронці обіцяють надати детальнішу інформацію після завершення першочергових слідчих дій та висновків вибухотехнічної експертизи.
Раніше портал Знай повідомляв, вибух у Піщанці: 3 будинки знищені, 1 загиблий і 11 поранених.
Також наш портал інформував, дорогу Одеса – Білгород-Дністровський відремонтують за 73,7 млн грн.
Більше деталей читай у матеріалі: 62 км траси Київ–Одеса відремонтували вперше за 20 років: що зробили на найгіршій ділянці.