Увечері 12 липня Одеса знову опинилася під ворожим вогнем. Повітряні сили ЗСУ заздалегідь попередили про загрозу ударних безпілотників для міста, і близько 22:32 одесити почули перші вибухи.
Як повідомляє 24 Канал, ворог завдав удару безпілотниками по Одеському району. Зафіксовано влучання у верхні поверхи багатоповерхового житлового будинку. Ще один дрон пошкодив дах будівельного супермаркету.
Голова Одеської ОВА Олег Кіпер підтвердив, що внаслідок обстрілу виникли пожежі — їх оперативно ліквідували. Інформація про постраждалих наразі уточнюється. Місцеві пабліки писали, що удар прийшовся попередньо на вулицю Таїрова, а також надходили повідомлення про влучання по верхніх поверхах на Радужному масиві.
Близько 22:50 місто здригнулося від нового вибуху — регіон продовжували атакувати ворожі дрони. Атака на Одесу на момент публікації не завершилася: в напрямку міста рухалися нові групи "Шахедів".
Нагадаємо, що напередодні, 11 липня, Одеса вже зазнала ракетного удару. Росія систематично обстрілює Одещину, зосереджуючи удари насамперед по портовій та промисловій інфраструктурі. Для атак окупанти застосовують балістичні й авіаційні ракети, а також ударні безпілотники.
Речник Української добровольчої армії Сергій Братчук наголосив, що інтенсивність обстрілів не спадає: балістичні удари фіксують майже щодня, а кількість "Шахедів", зокрема реактивних, залишається стабільно високою. Одеса й область потребують посиленої протиповітряної оборони, адже ворог не полишає спроб знищити критичну інфраструктуру регіону.
Раніше портал Знай повідомляв, охорона, камери та 45 млн грн: як Одеса посилює безпеку в ліцеях.