У вівторок, 30 червня, в Одесі та Одеській області діють тимчасові обмеження на споживання електроенергії. Через перевантаження енергосистеми світло можуть вимикати по всій країні, і Одещина — не виняток.

Найскладніша ситуація очікується у вечірні години. За наявними даними, відключення та обмеження для бізнесу можливі у проміжку з 17:00 до 22:00. Саме в цей час навантаження на енергомережу сягає піку — одесити масово вмикають кондиціонери, рятуючись від спеки.

Де додатково не буде світла через ремонти

Крім загальних обмежень, компанія ДТЕК проводить планові технічні роботи в частині Одеси та в Болградському районі області. Це означає, що мешканцям цих територій варто бути готовими до додаткових перебоїв з електропостачанням незалежно від загального графіка.

Чому ввели обмеження

Обмеження споживання електроенергії — частина загальнодержавної стратегії балансування енергосистеми. Вони запроваджені через значне навантаження на мережі, спричинене літньою спекою та наслідками попередніх атак на енергетичну інфраструктуру.

Ситуація залишається динамічною й може змінюватися протягом доби. Споживачам радять заздалегідь зарядити телефони, повербанки та інші необхідні пристрої, а також враховувати ймовірні відключення при плануванні справ на вечір.

Раніше портал Знай повідомляв, відключення світла повертаються: скільки годин без електрики чекати.

Також наш портал інформував, світло у вівторок: хто залишиться без електропостачання.

Більше деталей читай у матеріалі: ціни в магазинах зростуть: тариф на світло підвищують з липня.