Заступник міністра юстиції України Олена Висоцька поділилася своєю думкою щодо можливої ​​мобілізації засуджених. З її слів, військові мають різні точки зору на це питання: від категоричного засудження до готовності закликати ув'язнених у великих кількостях.

Якщо військові не бажають включати конкретну людину до складу, Міністерство юстиції готове враховувати їхні переваги, повідомляє джерело.

ув'язнений у тюрмі, фото Pxhere
ув'язнений у тюрмі, фото Pxhere

Однак, як каже чиновниця, цей процес має пройти через суд, і тут важлива роль дискусій у парламенті та запитів від військових.

Щодо надання зброї засудженим, Висоцька каже, що це може мати різні форми, залежно від характеру скоєних злочинів.

Популярні новини зараз
Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо Дешевше, ніж чашка кави: Vodafone запустив пільговий тариф, але не все так радісно В Україні пенсіонерам "дозволили" не платити за доставку газу: деталі важливої ​​заяви З 1 травня доведеться виживати без допомоги: кому перестануть виплачувати субсидію
Показати ще

Військовий / фото: Freepik
Військовий / фото: Freepik

Навіть людина, яка вчинила вбивство, у деяких випадках може бути мобілізована, проте її позбавлять доступу до зброї.

"Звичайно, можна говорити про схильність до агресії. Але якийсь час пенітенціарна система працювала з цією людиною. І ми маємо оцінку ризику повторного вчинення правопорушення. Ми можемо використовувати його, щоб вирішувати питання зброї."

Основне завдання держави, за словами Олени, – забезпечити виправлення ув'язнених та успішне їх повернення у суспільство .

Не кожен засуджений вважається небезпечним, і тому важливими є зусилля щодо реабілітації та адаптації ув'язнених, щоб забезпечити їх безпечну та ефективну участь у громадському житті після відбування покарання.

Крім того, Знай.ua повідомляв, " заспокоїли" газовим балончиком і повалили на землю кулакам: ТЦК Одеси знову потрапили у скандал

Також наш портал інформував, з кандальний закон про мобілізацію: чи блокуватимуть рахунки та кого звільнять від призову

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що ТЦК під загрозою колапсу: експерт попереджає про можливу кризу