Ранок в Одесі буде безхмарним, і до кінця дня небо буде залишатися ясним. Опадів у цей день не варто очікувати.

Інформація взята з сайту Sinoptik.

Синоптики розповіли, що в четвер, 19 березня вологість повітря в Одесі складе від 38 до 80%. Вдень стовпчики термометрів показуватимуть від +2 до +11 градусів.

Погода в Одесі, фото Знай.ua

Схід сонця у цей день в Одесі буде спостерігатися у 05:58, а захід можна побачити у 18:10.

Популярні новини зараз
Квартира відійде у чужі руки: в українців почнуть забирати житло - терміни обмежені Перевірки електролічильників: за що штрафуватимуть українців Пенсіонерам встановлять щомісячний бонус: кому доплачуватимуть по 450 грн Стаж до 2000 року з'їдає вашу пенсію: про що варто знати, щоб зберегти виплати
Показати ще

У цей день вшановується пам'ять преподобного Іова Анзерского. У небі вже можна побачити білого лелеку, який повертається у свої рідні краї. Також може повертатись і трясогузка, хоча для неї ще зарано.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Як повідомляв Знай.ua тепер документи можна зберігати в електронній формі у себе в смартфоні.

Також Знай.ua писав, українцям тільки зараз пояснили, навіщо виділили розподіл газу на окремий рахунок.

Нагадаємо, в Україні через погодні умови сильно постраждали водії.