Департамент культури Одеської міської ради презентував промо-ролик, в якому представили одеських супергероїв.

Ідея народилася ще в 2014 році, проте завершилася лише зараз. Вигадувати героїв не стали, а навпаки додали легендами Одеси. Так, і з"явився граф Ланжерон, генерал де Рібас, професора Мечников, Зелінський і Гамов, письменник Бабель.

Всі герої зображені в стилі американських комісків, які так приваблюють сучасну молодь.

Мультиплікаційний ролик спрямований на популяризацію Одеси і поліпшення ефекту впізнаваності нашого міста у світі – він створений на англійській мові.

Популярні новини зараз
Мобілізація пенсіонерів: до війська хочуть залучати чоловіків віком від 60 років Не чекайте запрошення: українцям можуть суттєво підвищити пенсію – що потрібно встигнути Нові поблажки для ухилянтів: знятися з розшуку можна без візиту до ТЦК За мобілізацію можна не перейматися: кого не чіпатиме ТЦК цього літа
Показати ще

Нагадаємо, кількість фанатів творчості "Марвел" збільшується в геометричній прогресії: шанувальниками Месників стають і малюки, і підлітки, і навіть дорослі. Як компанія домоглася такого успіху та що пропонує прихильникам відважних героїв, читайте в статті.

Як повідомляв Знай.uа донька Шварцнеггера вийшла заміж: навіть дощ не став на заваді свята, фото.

Знай.uа писав, месники від Marvel обскакали "Аватара" і пішли на світовий рекорд: більше вже нікуди.