Близько шести тисяч (5715) боржників за аліментами Одеського регіону обмежені у праві виїзду за кордон.

Про це повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

Нагадаємо, що згідно Закону України батьки, які відмовляються сплачувати аліменти родині, тимчасово обмежені у праві виїзду із країни. Також "ухилянт" може втратити право на кермування транспортом та користування зброєю або ж навіть полювати.

Дані процедури застосовують до погашення заборгованості. Вони припиняють свою дію, як тільки батько чи матір сплатить аліменти у повному обсязі.

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Нагадаємо, що 3 1 липня цього року в Україні підвищили розмір прожиткового мінімуму, а разом з ним зросли і інші соціальні виплати, які привязані до показника прожиткового мінімуму, зокрема і аліменти. Українцям нагадали, яку німімальну суму сьогодні платити на утримання дитини.

Як повідомляв раніше портал Знай.ua, фахівець показап платоспроможність українців на прикладі хліба.

Раніше портал Знай.ua писав, що з Нового року українцям обіцяють додаткову допомогу на дітей.