Сьогодні, пари в ОНУ імені Мечникова почалися із несподіваного гостя, що залетів у вікно.

В аудиторі корпуса, що знаходиться на Французькому бульварі, студенти зловили летючу мишу.

Миша залетіла у вікно і стала ходити по столи, поки її не взяв до рук студент, пізніше було з'ясовано, що в тварини зламана лапка.

Не байдужий хлопець сказав, що він забере тварину додому та буде її лікувати, можливо йому вдасться її приручити і в нього по квартирі літатиме домашній кажан. А вже, як на це відреагують батьки - невідомо.

Популярні новини зараз
ПФУ дав 10 днів: українці можуть залишитись без пенсії Гроші вже пішли: з 1 квітня українцям почали надходити виплати, хто може отримати допомогу Після оплати комуналки може з'явитись борг: у "Нафтогазі" попередили про нові правила розрахунків Українцям готують комунальний переворот: позбавлять права голосу і навісять "ліві" борги
Показати ще

Нагадаємо, "Вийдіть з гуртожитку!": як змінилося життя дніпровських студентів після скандального виселення

Як повідомляв раніше Знай.ua, скучили по Кондратюку? Франківчани влаштували "караоке на Майдані" в центрі міста

Також Знай.ua писав про те, що "Віддайте курточку": дніпровських студентів залишили "голими" після виселення з гуртожитку