Сьогодні, 7 жовтня, Павло Вугельман наголосив ще раз на серйозності будівництва космодрому в Одесі.

Депутат розповів про перспективи нового об'єкту під час апаратної наради в мерії.

Чиновник наголосив, що у листопаді планується перша міжнародна космічна конференція.

"Йдеться про багатофункціональний комплекс: це розробка, проведення випробувань, створення R&D центру, програми для залучення кращих стартапів України та світу для роботи з інвесторами та Державним космічним агентством України. Крім того, на базі одного з технологічних університетів Одеси буде функціонувати програма для молодих людей, які зацікавлені у роботі в аерокосмічній галузі", – заявив Павло Вугельман.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

На думку Вугельмана такі амбіції виникли на основі законів, які прийняла ВР, що ставлять перед собою завдання відродження космічної галузі.

Як уже писав Знай.ua, Зеленський незабаром зустрінеться з Лукашенком: у Житомирі стартував Форум регіонів України та Білорусі.

Нагадаємо, Знай.ua розповідав, що Ілон Маск показав, що всередині Starship

Портал Знай.ua повідомляв, що українці відправили дитячі мрії позаземним цивілізаціям.