Капітальний ремонт автодороги Одеса-Київ з створенням цементобетонних ділянок буде здійснюватися на кошти європейських банків.

Таку інформацію надав Славомір Новак, який нещодавно пішов у відставку. Нагадаємо, що Новак був головою Державного агенства автомобільних доріг України.

"Нам вдалося завершити переговори з європейськими банками, з EIB і BRD, і Україна отримає наступні 900 млн євро капітальний ремонт Київ-Одеса і підвищення цієї дороги до категорії автобану. З наступного будівельного сезону вони повинні почати ремонт", — сказав керівник Новак.

За його словами, ремонт триватиме два-три роки.

Популярні новини зараз
Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Нагадаємо, що всі українські автодороги можна відремонтувати за 10 років. Але це обійдеться державі в 1 трильйон гривень. Щоб вкластися в ці терміни, потрібно щороку ремонтувати по 10-15 тисяч кілометрів доріг, і передбачити стабільне фінансування на кілька років вперед.

Як повідомляв портал Знай.uа, протягом кількох місяців у Дніпрі йде боротьба з нескінченними ямами на дорогах.

Також портал Знай.uа писав, що у Запоріжжі через ремонт дороги на переїзді через греблю ДнепрГЭС перекрили дві смуги з чотирьох.