Нова дорога до Одеського порту буде платною.

На даний час чиновники планують домовитися з "Євротерміналом" про безкоштовний зелений коридор. Проте після будівництва альтернативної дороги від Адміністрації морських портів України, доріг для в'їзду на естакаду порту буде дві — обидві платні.

"Будемо говорити так: монополія буде зруйнована. Два монополіста побудують дороги, зможуть надати транспортним компаніям-перевізникам можливість вибирати, як заїжджати. Буде боротьба за послуги, боротьба за якість надання послуг. Будемо вважати, що це вплине якимось чином на розвиток порту", — вважає віце-мер Одеси Петро Рябоконь.

Популярні новини зараз
В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Нагадаємо, спеціалізована антикорупційна прокуратура проситиме суд призначити заставу міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну у розмірі 5 мільйонів гривень.

Як повідомляв Знай.ua, Україна зайняла майже останнє місце в ганебному рейтингу. За якістю автомобільних доріг наша країна посіла 130-е місце зі 137 країн світу.

Додамо, що в Україні пропонують заборонити експлуатацію автобусів, що переобладнані з транспортних засобів іншого призначення. Проект постанови розміщено на офіційній сторінці Мінінфраструктури.