Нова дорога до Одеського порту буде платною.

На даний час чиновники планують домовитися з "Євротерміналом" про безкоштовний зелений коридор. Проте після будівництва альтернативної дороги від Адміністрації морських портів України, доріг для в'їзду на естакаду порту буде дві — обидві платні.

"Будемо говорити так: монополія буде зруйнована. Два монополіста побудують дороги, зможуть надати транспортним компаніям-перевізникам можливість вибирати, як заїжджати. Буде боротьба за послуги, боротьба за якість надання послуг. Будемо вважати, що це вплине якимось чином на розвиток порту", — вважає віце-мер Одеси Петро Рябоконь.

Популярні новини зараз

Міст все-таки підірвали: українське місто потряс масштабний теракт, фото

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Страждаючи від смертельної хвороби Заворотнюк не забула і звернулася до Зеленського: "Володя, я знаю..."

Померла зірка серіалу "Моя прекрасна няня"

Показати ще

Нагадаємо, спеціалізована антикорупційна прокуратура проситиме суд призначити заставу міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну у розмірі 5 мільйонів гривень.

Як повідомляв Знай.ua, Україна зайняла майже останнє місце в ганебному рейтингу. За якістю автомобільних доріг наша країна посіла 130-е місце зі 137 країн світу.

Додамо, що в Україні пропонують заборонити експлуатацію автобусів, що переобладнані з транспортних засобів іншого призначення. Проект постанови розміщено на офіційній сторінці Мінінфраструктури.