Дворічний малюк випав із вікна 5 поверху в Чорноморську.

Про це розповідають місцеві ЗМІ.

Чудові новини!

Популярні новини зараз
Прогноз погоди на літо 2026: українцям обіцяють спеку, грози та несподіваний урожай Дорослі діти прагнуть жити з батьками: все більше сімей обирають лишатись разом "Ощадбанк" блокує картки для пенсій та соцвиплат: що робити клієнтам Українцям масово відмовляють в обміні доларів
Показати ще

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Хлопчина поступив до лікарні з відкритою черепно-мозковою травмою, і після огляду був направлений в Одеську обласну лікарню.

За попередніми даними, дитина випала з вікна п'ятого поверху в районі ТРЦ "Метрополіс". Наразі обставини події з'ясовуються.

Нагадаємо, раніше у Києві з вікон багатоповерхівок випали двоє маленьких дітей. На щстя, малюкам вдалося вижити.

Як повідомляв раніше Знай.ua, у Харкові 3-річний хлопчик потягнувся за іграшками і випав з балкону 6-го поверху.

Також портал Знай.ua писав, що у Запорізькій області 13-річний підліток впав у зрошувальний канал, коли робив селфі. Другий хлопчик відразу кинувся до друга на виручку, але в результаті обидва потонули.