В Одеській області знайдено мертве тіло молодого чоловіка.

Трагічний інцидент трапився селі Світле Лиманського району в одному з місцевих водойм.

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

У поліції розповідають, що 1 вересня 20-річний хлопець відправився купатися на ставок і після чого його ніхто не бачив.

На його пошуки були залучені водолази аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Вони обстежили 2500 квадратних метрів дна, проте зниклого не виявили.

2 вересня пошукові роботи були продовжені і о 14:15 тіло утопленика вилучили на берег.

Нагадаємо, що чоловік у Запоріжжі стрибнув з греблі - небезпечна висота коштувала йому життя.

Як повідомляв портал Знай.ua, в Ізмаїлі шукають 5-річну дитину, яка прийшла до водойми і можливо потонула.

Також Знай.ua писав про те, що у суботу, 24 серпня, на українському пляжному курорті Кирилівка, що знаходиться на узбережжі Азовського моря, спостерігався справжній аншлаг - пляжі були буквально переповнені відпочиваючими.

Популярні новини зараз
Без заощаджень не вижити: якою має бути оптимальна сума "на чорний день" Українцям виплачуватимуть щомісяця по 1200-2500 грн Банкноти виводять із обігу: яких грошей краще позбутися Ухилянтам більше не сховатися: нові правила розшуку
Показати ще