В Одесі розшукують небезпечних злочинців.

Про це повідомили в прес-службі ГУ Нацполиции в Одеській області.

Київським відділом поліції розшукується 26-річний Яромир Балан, який підозрюється в скоєнні ряду грабежів і розбою.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Прикмети розшукуваного: на вигляд 26 років, спортивної статури, обличчя овальне, волосся темне.

Популярні новини зараз
Головне за 2 листопада: непридатних мобілізуватимуть, картки пенсіонерів блокують, а морози пруть в Україну Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження Ще гірше, ніж "шахеди": українців попередили про нову загрозу рф Соціальні виплати платитимуть по-новому: як тепер можна отримувати допомогу
Показати ще

Київським відділом також розшукується громадянин 33-річний Роман Зозуля, який підозрюється у вчиненні тяжкого злочину і переховується від органів досудового розслідування.

Прикмети розшукуваного: на вигляд 30 років, зріст 185-190 см, спортивної статури, обличчя овальне, лоб високий, ніс середній, волосся темне.

Правоохоронці просят, якщо хтось володіє будь-якою корисною інформацією звертатися за телефоном: (048) 766-90-34, 766-89-98 або "102".

Нагадаємо, 22-річний Микола Тарасов, який зізнався у вбивстві 11-річної Даші Лук’яненко в Іванівці Одеської області, був помічений за досить дивними заняттями.

Раніше портал "Знай.ua" писав, що стало відомо про моторошний злочин, який стався на Одещині у Малиновському районі.

Також портал "Знай.ua" інформував, що одесит влаштував на пляжі кривавий тир.