Жінка 45 років померла на пероні залізничного вокзалу вчора ввечері, повідомляє інстаграм-паблік “Курс Валют Одеса”.

За словами очевидців, пасажирці електрички стало зле ще в дорозі. Вийшовши з електрички на вокзалі Одеси, вона одразу втратила свідомість та впала. Усі зусилля працівників швидкої допомоги виявились марними — попри заходи з реанімації жінка померла.

Нагадаємо, що нещодавно за спробу розкрадання на суму 700 тисяч гривень було затримано посадовця одного з підрозділів одеського відділу “Пасажирської компанії” “Укрзалізниці”.

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготуватися: українцям вручатимуть повістки не лише ТЦК Пенсії оновлять з урахуванням стажу: хто може розраховувати на підвищення В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
Показати ще

Раніше портал ”Знай.ua” розповідав про те, що одеські правоохоронці затримали наркодилера, який ховав зілля в борошні.

Також “Знай.ua” повідомляв про те, що в Одесі поліцейські знешкодили злодія, який намагався пограбувати перехожу.