Кілька тисяч патріотів з "Нацкорпуса" планують відвідати з'їзд "Довіряй справам" Кернеса і Труханового.

З'їзд партії "Довіряй справам" пройде 9 червня в готелі "Лондонська".

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Дві тисячі чоловік з 7 міст виявили бажання приїхати в Одесу. Це не звіз людей, це просто Нацкорпус організовує поїздку для бажаючих", - заявив представник "Національного Корпусу" Анатолій Чумаков.

У мерії стверджують, що охороняти захід будуть 200 співробітників Муніципальної варти, а також поліцейські і нацгвардійці.

Популярні новини зараз
Стягнення боргів за новими правилами: коли можуть забрати житло Повістки після 4 травня: що треба зробити, аби не втратити відстрочку від мобілізації Виплати як у Європі: українцям готують нову систему соціальної допомоги Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші
Показати ще

Нагадаємо, що міський голова Харкова Геннадій Кернес дуже шикарно живе на скромну зарплату мера. За інформацією ЗМІ, у декларації Кернеса записано не все, чим він володіє.

Як повідомляв портал Знай.uа, Лєсєв потролив новоспечену партію Труханова та Кернеса: "Дуже гнучкі хлопці". Журналіст розкритикував і правоохоронців, і Кернеса, і Труханова. Ще він розкрив політичні хитрощі перед парламентськими виборами.

Також портал Знай.uа писав, що Богуцька поставила "діагноз" партії Кернеса-Труханова.